PŮJČOVNA - SERVIS - PRONÁJEM stavebních strojů, nářadí a mechanizace v Libereckém kraji

Tisk Email

O nás

Společnost DAVORENT s.r.o. je ryze česká společnost poskytující služby v oblasti půjčování, pronájmu a servisování stavebních strojů a mechanizace od ručního nářadí po bargy a nakladače, válce, zahradní techniky a ručního elektro nářadí.

Dále provádíme zemní a výkopové práce, řezání a vrtání stavebních materiálů, broušení a frézování betonu, živice.

Zajišťujeme letní i zimní údržbu areálů, komunikací včetně odvozu sněhu.

Hlavní činností je pronájem stavebních strojů a půjčovna stavebního nářadí v Libereckém kraji a okolí.  půjčovna stavebních strojů

 

správa služby

 

Půjčovna stavebních strojů a nářadí

Pronajímáme širokou škálu profesionálních a pravidelně servisovaných stavebních strojů renomovaných výrobců od ručního elektrického nářadí a malé mechanizace - půjčujeme vibrační a hutnící desky, vibrační pěchy, hutnící válce, ponorné vibrátory, vibrační lišty, generátory-elektrocentrály, elektrické a motorové čerpadla, topidla a odvlhčovače, stolové a blokové pily, jádrové vrtačky, kompresory, frézy a brusky, hladičky betonu, lešení, vrtací a bourací kladiva, průmyslové vysavače, kontejnery), zahradní techniku - jamkovače, motorové řetězové pily, křovinořezy, vapky až po velké stavební stroje jako jsou smykové a kolové nakladače, kolové a pásové bagry, minibagry, minidempry, dempry. Největší půjčovna stavebních strojů a nářadí v Liberci a Libereckém kraji. Půjčení stroje si můžete objednat s dopravou nebo i obsluhou.

 

Servis stavebních strojů a nářadí

Jsme autorizovaný servis stavebních strojů Wacker Neuson.

Dále opravajume stavební stroje a nářadí značek a výrobců : WACKER, BOMAG, DYNAPAC, NORWIT, BARIKELL, VON ARX, TREMIX, NTC, MASTER, PRAMAC, ENDRESS, BBG, CHICAGO PNEUMATIC, AMMAN a další včetně prodeje náhradních dílů.

 

Prodej

Specializujeme se na prodej diamantových řezných a brusných nástrojů do všech stavebních strojů a nářadí.

 

Zemní práce a stavební činnost

Provádíme zemní, výkopové a bourací práce, řezání, jádrové vrtání až do průměru 350mm, frézování a broušení betonů, živice, kamene apod.

 

Správa a údržba areálů - zimní údržba komunikací

Středisko provádí technickou údržbu a správu nemovitostí a celých areálů. Oprava, údržba a úklid komunikací, údržba zeleně, sečení trávy, kácení stromů, prořezy dřevin, opravy a údržba oplocení, opravy rozvodů, vody a odpadů, opravy a údržba osvětlení, provádění drobných stavebních úprav, stěhování zařízení a strojů.

Provádíme zimnní údržbu komunikací a areálů ( strojní pluhování a nakládání sněhu, frézování a ruční úklid sněhu, strojní chemický posyp NACl, odvoz sněhu)

 

Proč jsme lídři v Libereckém kraji

Naši zákazníci oceňují flexibilitu, kvalitu a spolehlivost našich služeb i schopnost včasnou komunikací okamžitě reagovat na konkrétní požadavky.

Kvalitu svých služeb průběžně zvyšujeme každoročními investicemi do techniky a do rozvoje zaměstnanců.